Pátek jsme strávili na Marketing Festivalu. “Zabíjet značky je dobré,” pravil Mark Ritson.

Comtech obhájil Mysliveckou, dělá víc pro Fatru

Agentura hlásí novinky pro Starou mysliveckou, Hanáckou vodku, Conteg, Fatru, Mercedes.

Agentura Comtech_Can má za sebou tři úspěšné tendry.  Ve výběrovém řízení obhájila pozici komunikační agentury pro značku Stará myslivecká. Připraví pro ni novou strategii a kreativní kampaň.

Stará Myslivecká

Pokračuje i ve spolupráci s Hanáckou vodkou, další značkou patřící pod palírnu U Zeleného stromu. Výstupem spolupráce bude televizní spot a design limitované edice.

Hanácká vodka

Hanácká vodka

Třetí vítězství přineslo práci na nové podobě značky Conteg Cooling, která je předním českým výrobcem chladicích vitrín pro gastronomii a luxusních domácích vinoték.

Conteg Cooling

Conteg Cooling

Od září Comtech rozšiřuje spolupráci se světovým zpracovatelem plastů Fatra. Mezi jeho produkty patří například vinylové podlahy Thermofix nebo nafukovací hračky v designu Libuše Niklové. Pro Fatru agentura připravuje online komunikaci včetně sociálních sítí, materiály na podporu prodeje a náborovou kampaň pro získání nových zaměstnanců.

Libuše Niklová

Libuše Niklová

Pro Mercedes-Benz Česká republika, se kterým Comtech spolupracuje 11 let, agentura připravila představení nové kategorie vozu třídy X, nový web a outdoorovou komunikaci.

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

S plánováním a nákupem médií v digitálním prostoru Comtechu pomáhá sesterská mediální agentura _Can Media.