V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Comtech obhájil Mysliveckou, dělá víc pro Fatru

Agentura hlásí novinky pro Starou mysliveckou, Hanáckou vodku, Conteg, Fatru, Mercedes.

Agentura Comtech_Can má za sebou tři úspěšné tendry.  Ve výběrovém řízení obhájila pozici komunikační agentury pro značku Stará myslivecká. Připraví pro ni novou strategii a kreativní kampaň.

Stará Myslivecká

Pokračuje i ve spolupráci s Hanáckou vodkou, další značkou patřící pod palírnu U Zeleného stromu. Výstupem spolupráce bude televizní spot a design limitované edice.

Hanácká vodka

Hanácká vodka

Třetí vítězství přineslo práci na nové podobě značky Conteg Cooling, která je předním českým výrobcem chladicích vitrín pro gastronomii a luxusních domácích vinoték.

Conteg Cooling

Conteg Cooling

Od září Comtech rozšiřuje spolupráci se světovým zpracovatelem plastů Fatra. Mezi jeho produkty patří například vinylové podlahy Thermofix nebo nafukovací hračky v designu Libuše Niklové. Pro Fatru agentura připravuje online komunikaci včetně sociálních sítí, materiály na podporu prodeje a náborovou kampaň pro získání nových zaměstnanců.

Libuše Niklová

Libuše Niklová

Pro Mercedes-Benz Česká republika, se kterým Comtech spolupracuje 11 let, agentura připravila představení nové kategorie vozu třídy X, nový web a outdoorovou komunikaci.

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz třídy X

S plánováním a nákupem médií v digitálním prostoru Comtechu pomáhá sesterská mediální agentura _Can Media.