Conectartu šéfuje Studnička, Roušar odchází

Telemarketingovou firmu z portfolia KKCG povede místo Milana Roušara Petr Studnička.

Petr Studnička

Petr Studnička

Novým generálním ředitelem a jednatelem telemarketingové společnosti Conectart byl od ledna 2017 jmenován Petr Studnička, který zde do konce roku 2016 zastával pozici obchodního ředitele. Dosavadní ředitel společnosti Milan Roušar z firmy odchází.

Ke změně došlo po dokončení transformace Conectartu, který vznikl k 1. červenci 2016 sloučením společností Informační linky a Direct Communication (Dircom), jež patřila právě Studničkovi. 

Conectart, který patří do portfolia mezinárodní investiční skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, se chce pod Studničkovým vedením stát do čtyř let stát do čtyř let největším BPO (business process outsourcing) operátorem v Česku. „Potenciál vidíme v aktivním volání (akvizice, prodej po telefonu, x-sell, up-sell). Loni jsme se dobře etablovali v aktivním telemarketingu, kde byl meziroční nárůst kolem 150 %,“ tvrdí Studnička.

Podle marketingové manažerky Conectartu Petry Kopecké zaměstnává tato firma v současnosti téměř 450 zaměstnanců a pracuje například pro Českou pojišťovnu, MND, CK Fischer nebo pro Sazkamobil.