Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Cosmopolitan přivádí do Česka letní speciál Body

Cosmopolitan Body

Cosmopolitan Body

Česká edice lifestylového časopisu pro ženy Cosmopolitan se připojila ke svým zahraničním sesterským edicím a pod značkou Cosmopolitan Body vydává letní časopis o pohybu, péči o tělo, kráse, módě, zdraví, jídelníčku, cvičení, cestování a přístupu k sobě. Vydavatelství Bauer Media ho uvádí na trh v nákladu 25.000 kusů ve čtvrtek 3. května. Má 116 stran a stojí 69,90 Kč. V prodeji bude celé léto, až do konce srpna. Zájemci ho seženou v běžné distribuční síti, lze ho také objednat online nebo přes SMS.

„Cosmopolitan Body je první letošní novinkou, kterou pro značku Cosmopolitan na našem trhu chystáme,“ uvedla publisherka titulu Lada Rudovská, „v červnu nás čeká vyhlášení tradiční čtenářské ankety Cosmo Beauty Awards. Její výsledky nově zveřejníme ve speciální praktické brožuře, která bude přibalena k červencovému číslu. Čtenářka si tak bude moci vzít přehled nejlepších kosmetických produktů roku s sebou do obchodů.“ Cosmopolitan také chystá eventy a workshopy.