Creative Pro určuje směr udržitelných eventů, z Conventy si odnášejí zlato

Creative Pro se profiluje na trhu svými chytrými řešeními pro střední a velké eventy a stala se spolutvůrcem trendu udržitelnosti. Za práci pro Stora Enso nyní získala evropskou cenu.

Agentura Creative Pro oceněna za nejlepší projekt v B2B na Conventa Best Event Award 2023

Agentura Creative Pro oceněna za nejlepší projekt v B2B na Conventa Best Event Award 2023

Udržitelnost se stala celosvětovým trendem, který rozlišuje dobré výkony od těch výjimečných napříč odvětvími. V oblasti eventů se spolutvůrcem tohoto trendu stala agentura Creative Pro. Jejich eventy vznikají s ohledem na životní prostředí a výsledky jsou měřitelné. Nedávný vstup Creative Pro do Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) tak byl logickým krokem. Agentura aktivně podporuje iniciativy a cíle udržitelného rozvoje stanovené OSN, čímž inspiruje nejen své klienty a partnery, ale také širokou veřejnost k zodpovědnějšímu chování vůči životnímu prostředí.

„Naše agentura se vždy snaží být partnerem společnostem a klientům při plnění ESG cílů. V dnešní době už víme, jaké možnosti máme, a dokážeme doporučit několik chytrých řešení,“ říká Svetlana Mečiarová, managing partner Creative Pro.

Udržitelné cíle

Společně s klientem agentura Creative Pro přinesla řešení, které představilo Stora Enso jako inovativní společnost, jejíž poslání spočívá v tvorbě udržitelných produktů, které mají efektivní dopad na region. Projekt Experience Opening Stora Enso byl oceněn na letošním ročníku Conventa Best Event Award 2023 v kategorii B2B jako nejlepší. Tím agentura potvrdila svůj inovativní přístup k udržitelnosti, a navíc si připsala prestižní ocenění pro nejlepší eventovou agenturu roku.

„Získání ceny je pro nás velmi důležité. Díky ní dokážeme upozornit na důležitost tématu a řešení, která jsou v dnešní době už v našem oboru možná. Nyní nás čeká ještě Bea World Festival a věříme, že i tam uspějeme a přineseme do České republiky ocenění,“ dodává Svetlana Mečiarová.

Chytrá řešení

Creative Pro se profiluje na trhu svými chytrými řešeními pro střední a velké eventy, ale je připravena zorganizovat celou škálu eventů od inovativních galavečerů až po kreativní teambuildingy. Kromě toho nabízejí strategické konzultace, které pomáhají klientům vybrat vhodný formát a typ komunikace, aby dosáhli maximálního úspěchu a měřitelných výsledků.

Evropská agentura

Výhodou Creative Pro je také strategická síť kanceláří napříč Evropou – najdete je v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku, které pokrývá celou Adriatickou oblast. Tento dosah jim umožňuje flexibilně reagovat na potřeby klientů na celém kontinentu.

Text je placenou propagaci agentury Creative Pro

Sdílejte