Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

CrossCafe otevřelo kavárnu v Pardubicích, testuje nové samoobslužné vitríny

CrossCafe v Pardubicích

CrossCafe v Pardubicích

CrossCafe v Pardubicích

CrossCafe v Pardubicích

Český kavárenský řetězec CrossCafe otevřel v březnu svou první pardubickou pobočku na Třídě Míru 110. Nová dvoupatrová kavárna řetězce je tou zatím největší, rozlohu má větší než 300 metrů čtverečních. Součástí nové kavárny je také studijní kout. Pardubická pobočka má otevřeno ve všední dny od 7 do 22 hodin, v sobotu od 8 do 22 a v neděli od 9 do 21 hodin.

„V současné době provozujeme 20 kaváren v šesti městech Česka. Snažíme se zákazníkům nabídnout kvalitní sortiment a prvotřídní servis. V Pardubicích jsme otevřeli úplně první provozovnu, která je však svou rozlohou největší ze všech. Rovněž si zde otestujeme dvě novinky ve vybavení, které mají za cíl urychlit odbavení zákazníků a zvýšit komfort jejich návštěvy,“ říká Luboš Martínek, ředitel sítě CrossCafe.

Nové samoobslužné vitríny

Nové samoobslužné vitríny

Novinkami, o kterých Martínek mluví a které firma umístila zatím pouze v pardubické kavárně, je samoobslužná chladící vitrína, ze které mohou zákazníci brát nápoje, sendviče nebo dezerty. Premiérově je v Pardubicích testován i přístroj na zapékání sendvičů.