Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

ČSOB: ČSOB Kreditní karta

Kampaň trvá od 1. dubna do 31. května.

ČSOB Kreditní karta

ČSOB Kreditní karta

Od 1. dubna spouští ČSOB novou kampaň na podporu prodeje kreditních karet. Kampaň potrvá do 31. května a každý klient, který si v tomto období sjedná ČSOB Kreditní kartu a do konce června s ní provede alespoň tři transakce v obchodech či na internetu, obdrží jako dárek poukázku do řetězce OBI v hodnotě 500 Kč. Kampaň bude podpořena inzercí v tisku, bannery na internetu a také nejrůznějšími materiály na pobočkách.

„Z nedávného průzkumu jsme zjistili, že pro většinu klientů je nejdůležitější délka bezúročného období, na druhém místě volí především doplňkové služby, které jsou součástí karty. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli prodloužit bezúročné období na nejdelší nabízené - až na 55 dní a rozšířit obě pojištění, která jsou ke kartě zdarma. Věříme, že tímto krokem bude kreditní karta atraktivnější a klienti ji budou používat častěji i k drobnějším nákupům,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Hlavní posílení výhod, které ČSOB Kreditní karta přináší, se týká odkladu splátky. Nově klient s kreditní kartou získá až 55denní bezúročné období namísto původních 45 dnů. Dále bylo rozšířeno pojištění proti poškození, zničení či odcizení zboží, které je ke kartě zdarma, a to z dosavadních 3 měsíců na 6 měsíců od jeho zakoupení. Další automatický benefit karty, kterým je prodloužená zákonná záruka na zakoupené zboží o 1 rok, se bude nově vztahovat i na další druhy zboží, například nářadí pro kutily a zahrádkáře. Navíc byl zvednut limit ročního pojistného plnění pro obě pojištění, a to z 50 tisíc Kč na 70 tisíc, respektive 120 tisíc Kč u ČSOB Kreditní karty Gold.

Tyto změny platí pro všechny stávající i nové klienty ČSOB a budou platné automaticky od 1. dubna 2011. Klienti nemusejí provést žádné kroky, aby na vylepšené podmínky dosáhli. O novinkách byli informováni prostřednictvím měsíčního výpisu z kreditní karty.