V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

ČSOB hledá PR agenturu pro celou skupinu

Československá obchodní banka vyhlásila výběrové řízení na agenturu, která pro ni zajistí služby public relations. Vítěz tendru tentokrát nedostane na starost vztahy s veřejností pouze za banku jako takovou, ale bude odpovědný i za PR komunikaci dalších značek a společností patřících do skupiny – tedy značek Poštovní spořitelna, ČSOB Pojišťovna, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Hypoteční banka a Patria.

ČSOB momentálně integruje marketingové činnosti celé skupiny. „Jako klíčové proto vnímáme propojení oblastí PR s cílem smysluplného využití společných témat. I nadále plánujeme přicházet s inovativními způsoby komunikace v rámci oslovení všech cílových skupin,“ komentuje vyhlášení výběrového řízení Kateřina Krásová, ředitelka útvaru Komunikace a společenské odpovědnosti ČSOB.

Novou agenturu chce ČSOB využít zejména pro korporátní a produktovou komunikaci, sociální sítě a také pro komunikaci v rámci projektů společenské odpovědnosti korporace. Výsledky tendru budou známé ještě letos, začátkem prosince. Spolupráce pak odstartuje se začátkem příštího roku 2018.