Nákupní rádce Kupi.cz, s nímž vybíráme ze spotřebního koše, spouští Kupimagazín.cz. Ten přináší tipy na slevy. Jeho šéfredaktorkou je Linda Michalčíková, dosavadní event manažerka HP Tronic.

ČSOB ke svému multibankingu připojuje pět dalších bank

ČSOB rozšiřuje možnosti svého multibankingu. K původním dvěma bankám (Česká spořitelna a Equa bank), které si mohli lidé přidat do svého online bankovnictví v ČSOB, tak přibyly Air Bank, Komerční banka, Moneta, Banka Creditas a Raiffeisen.

V multibankingu si klienti ČSOB mohou zobrazit zůstatek na účtech u jiných bank i historii pohybů. Přes internetové bankovnictví lze také z připojených účtů zadávat platby. U mobilního Smartbankingu tato možnost zatím není, v telefonu se tak uživatelé dozví pouze základní informace o zůstatcích a příchozích a odchozích platbách.

Nové účty si zákazníci ČSOB musí nejprve připojit v bankovnictví na internetu. Poté se nové účty zobrazí i v mobilní aplikaci. Každé připojení může z bezpečnostních důvodů trvat maximálně 90 dnů, poté se účty opět odpojí. Multibanking svým klientům nabízí i jiné banky, jako Moneta, Komerční banka či Creditas. Prostřednictvím aplikace Smartbanking ČSOB je funkce multibankingu dostupná uživatelům Androidu a iOS.