Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

ČSOB ke svému multibankingu připojuje pět dalších bank

ČSOB rozšiřuje možnosti svého multibankingu. K původním dvěma bankám (Česká spořitelna a Equa bank), které si mohli lidé přidat do svého online bankovnictví v ČSOB, tak přibyly Air Bank, Komerční banka, Moneta, Banka Creditas a Raiffeisen.

V multibankingu si klienti ČSOB mohou zobrazit zůstatek na účtech u jiných bank i historii pohybů. Přes internetové bankovnictví lze také z připojených účtů zadávat platby. U mobilního Smartbankingu tato možnost zatím není, v telefonu se tak uživatelé dozví pouze základní informace o zůstatcích a příchozích a odchozích platbách.

Nové účty si zákazníci ČSOB musí nejprve připojit v bankovnictví na internetu. Poté se nové účty zobrazí i v mobilní aplikaci. Každé připojení může z bezpečnostních důvodů trvat maximálně 90 dnů, poté se účty opět odpojí. Multibanking svým klientům nabízí i jiné banky, jako Moneta, Komerční banka či Creditas. Prostřednictvím aplikace Smartbanking ČSOB je funkce multibankingu dostupná uživatelům Androidu a iOS.