V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

ČSOB upravila retailovou distribuční síť i její řízení

Banka ČSOB mění strukturu retailové distribuční sítě. Hlavním cílem je zpřehlednit jednotlivé distribuční kanály v oblastech řízení a posílit manažerské kapacity. Distribuční síť bude nově řízena ve třech liniích, a to pobočky, Poštovní spořitelna a přímá distribuce. V rámci tohoto nastavení došlo začátkem července a srpna k personálním změnám.

Linii ČSOB pobočky bude nadále řídit Martin Vašek, který je současně výkonným ředitelem za oblast klientských služeb. Za distribuční síť Poštovní spořitelny bude nově zodpovědný Václav Potůček, který přichází z pozice výkonného ředitele za oblast obchodní podpory. Potůčka na jeho pozici nahradí Jitka Hajičová, která řídila compliance, tedy jednání banky v souladu s pravidly a předpisy.

Martin Vašek

Martin Vašek

Václav Potůček

Václav Potůček

Jitka Hajičová

Jitka Hajičová

Jako poslední v rámci restrukturalizace retailové sítě byl do svého postu vybrán Josef Šedivý, který od srpna řídí přímou distribuci ČSOB. V bance působí od roku 2011, kdy začínal jako manažer informační bezpečnosti, postupně pracoval jako vedoucí týmu a poté jako manažer útvaru Řízení procesů nefinančních rizik. Od roku 2016 je ředitelem tohoto útvaru, který se zaměřuje zejména na posílení vnitřního kontrolního systému ČSOB.

Josef Šedivý

Josef Šedivý