Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

ČTK spouští Protext speciál, magazíny v PDF

Česká tisková kancelář (ČTK) od března spouští ve svém PR servisu Protext novou službu Protext speciál určenou pro firmy a instituce, které chtějí oslovit odbornou i širokou veřejnost. Bude v ní vydávat speciální magazíny ve formátu PDF, které bude elektronicky distribuovat v newsletteru, na sociálních sítích a také publikovat na svém zpravodajském webu Českénoviny.cz jako komerční přílohu, případně jako supplement některého z deníků.

„Chceme rozšířit služby našeho PR servisu Protext a nabízet magazíny, které se budou věnovat uceleným tématům. Naši klienti tak budou mít větší šanci představit své produkty, názory nebo lídry na širším prostoru a zajímavou formou,“ přibližuje ředitel strategie a rozvoje ČTK Jaroslav Kábele, který je za novou službu zodpovědný.

Obálka první elektronického speciálu Protextu

Obálka první elektronického speciálu Protextu

Prvním speciálním magazínem je Česká stopa v kosmu slaví 40 let. Vyšel 2. března 2018 a věnuje se především výročí letu prvního československého kosmonauta Vladimíra Remka do vesmíru v roce 1978. Popisuje ale také výjimečnou pozici Prahy jako sídla evropské Agentury pro evropský globální navigační družicový systém Galileo (GSA) nebo výhody využívání kosmického vývoje pro běžný život – v tomto případě pro vozy pražského metra.