Čtvrtá přehlídka mobilních aplikací AppParade už 3. října, nově v Biu Oko

Díky partnerům BlackLex, Nokia a Vodafone opět odměníme vítězného vývojáře i publikum.

AppParade

Přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Už čtvrtá AppParade proběhne v pondělí 3. října 2011 v Bio Oko v Praze 7, od 20.00, to se prostor otevírá, nejpozději ve 20.30 začne oficiální část.

Coby pořadatelé ji opět koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Říjnové setkání odstartuje zástupce divize Nová média České televize Tomáš Hodboď, pohovoří o strategii veřejnoprávního média v oblasti mobilních aplikací (12 letos uvedených aplikací ČT zaznamenalo dosud přes 250 tisíc stažení).

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Poučeni minulou přehlídkou budeme časový limit striktně hlídat. Nové bude i hlasování prostřednictvím SMS. To urychlí vyhlášení výsledků a umožní víc času strávit neformálními hovory po skončení přehlídky.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

Co nabídnou naši partneři

Partnerem AppParade je už potřetí je výrobce mobilních telefonů Nokia, který věnuje smartphone pro vylosovaného hlasujícího z publika.

Partnerem je též mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci opět udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikačí společnosti. A dále Nadace Vodafone vyhlásí na místě vítěze soutěže o nejlepší Nápad na společensky odpovědnou aplikaci pro mobilní telefon. Vítěz dostane grant na vývoj aplikace.

Mezi partnery jsme na minulé přehlídce uvítali rovněž společnost BlackLex, švýcarského investora do online projektů. Nejenže to může být právě vaše aplikace, které BlackLex pomůže na mezinárodní scénu, ale přímo tomu vývojáři, jehož aplikaci zvolí publikum jako nejlepší, BlackLex vyplatí 20 000 Kč.

Jak se zúčastnit?

  • Jako vývojář: vyplňte formulář níže a připravte si maximálně tříminutovou prezentaci (počet snímků neomezen), v níž svou aplikaci představíte. Každý subjekt může přihlásit pouze jednu aplikaci. Aplikace musí být hotová, tedy schválená v internetovém obchodu.
  • Jako divák: vyplňte formulář ještě níže.

Uzávěrka přihlášek pro vývojáře byla 30. září (je uzavřena), pro návštěvníky 3. října.

Sledujete AppParade na Facebooku.

Můžete se také podívat, jak vypadaly předchozí tři přehlídky.

Přihlášky pro soutěžící vývojáře i pro publikum byly uzavřeny.