V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Čtvrtý ročník Nakafe proběhne ve středu 17. dubna

Čtrnáct komunikačních agentur v Praze, Brně a Frýdku-Místku opět otvírá brány zájemcům.

Především na vysokoškoláky a absolventy je zaměřen čtvrtý ročník akce nAKAfe, který proběhne 17. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Čtrnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) se zapojilo akce, kterou loni navštívilo 500 zájemců o práci v oboru komunikace.

Zapojené agentury se vesměs snaží představit komunikaci jako fascinující kombinaci práce a zábavy. Kdyby bylo v silách účastníka obejít většinu agentur během tohoto jediného večera, prožil by hodně pestré chvilky. Na Moravě zvou logicky na víno, v jedné agentuře poskládali pestrou gastronomickou nabídku z produktů svých klientů – od smaženého kuřete přes pivo až po čokoládu. Jinde nabízejí kurs první pomoci a venezuelské speciality – v tomto pořadí! Zajímavé jsou také lokace – ikonický bruselský pavilon, hudební zkušebna, vila se zahradou v Troji, střecha s výhledem na celou Prahu. Pokud by chtěl někdo ze zájemců o obor vědět, jak se mu v něm bude dařit, měl by navštívit agenturu, která slibuje věštění z kávové sedliny.

„Chceme představit práci v agentuře jako atraktivní, a přitom smysluplnou profesní alternativu. Proto agentury neprezentují pouze práce pro komerční sféru, ale také pro neziskový a veřejný sektor,“ říká Marek Hlavica, ředitel pořádající AKA.

Ačkoliv největší zájem se očekává v posledních dnech, některé agentury se rychle plní. V jedné už je dokonce „vyprodáno“.  K účasti v akci je třeba se zaregistrovat na jeden ze dvou termínů, od 17, nebo do 19 hodin. Účast je bezplatná.