Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Cushman & Wakefield si v Mladé Boleslavi k Olympii přibírá i centrum Bondy

Obchodní centrum Bondy

Obchodní centrum Bondy

Obchodní centrum Bondy v Mladé Boleslavi nově spravuje společnost Cushman & Wakefield, přebírá ji tak od CBRE. Obě obchodní centra ve městě - Bondy i Olympia Mladá Boleslav - tak spadají pod tutéž společnost. Vlastníkem center je v obou případech developerská společnost CPI Property Group.

Cushman & Wakefield očekává výhody ze synergie komunikační a koordinační strategie. „Efektivní správa dvou obchodních center se společnou spádovou oblastí přináší mnoho výhod. Například bych jmenoval možnost přímé komunikace a koordinace obchodní činností obou projektů. Dále pak můžeme vhodně realizovat marketingové strategie a optimalizovat spolupráci s dodavateli,“ říká Martin Šimek, partner a vedoucí správy obchodních center Cushman & Wakefield.

Obchodní centrum Bondy funguje v Mladé Boleslavi od roku 2007. CPI Property Group ji od původního majitele Raiffeisen Leasing koupila začátkem loňska. Centrum se rozkládá na ploše 16.000 metrech čtverečních, jejichž pronájem nyní Cushman & Wakefield řeší. Součástí budovy jsou i kancelářské prostory o rozloze více než 4.000 metrů čtverečních.