Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Czech News Center s Economií spolu cílí na ženy

Konkurenční mediální domy vytvořily společný inzertní balíček pro web.

Mediální domy Czech News Center a Economia začaly obchodně spolupracovat. Vytvořily nový inzertní produkt zaměřený na ženské publikum, balíček CNC Premium ženy, zahrnující propagaci na webech Bleskproženy.cz (Czech News Center) a Žena.cz (Economia). Společně jím osloví přes 950.000 uživatelů na počítačích (měřeno NetMonitorem v září).

Economia si tak nechá od ledna 2016 reklamní prostor na Žena.cz exkluzivně prodávat konkurenčním vydavatelstvím Czech News Center. To letos v lednu podobně začalo spolupracovat s konkurenčním bulvárním webem Extra.cz. Také tehdy šlo o mimo jiné o vyšší zásah žen. „Inzertní spolupráce pokračuje k oboustranné spokojenosti s rostoucími výkony,“ sdělilo Médiáři Czech News Center.

Inzertní spolupráce napříč vydavatelstvími se Czech News Center účastní také v oblasti tisku. S podnikem Empresa Media nabízí inzertní balíček Weekly Line, zahrnující týdeníky Reflex, Instinkt a Týden. S vydavatelstvím Borgis už víc než deset let společně prodává reklamu pod označením Tarif Extra.