Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Czech News Center uvádí měsíčník Blesk Bydlení

Vydavatelství představilo nový titul z rodiny „Blesk časopisů“, zaměřený na bydlení.

Vydavatelství Czech News Center uvedlo ve středu 18. ledna 2017 na trh nový měsíčník Blesk Bydlení, zaměřený na bydlení a design. Titul se zařadil do skupiny časopisů s brandem Blesku, kam dále patří Blesk pro ženy, Blesk Zdraví, Blesk Hobby a Blesk Vaše recepty, a zaměřil se na tutéž cílovou skupinu. Určen je mužům i ženám a stojí 25 Kč. Jeho šéfredaktorkou se stala Radka Holubcová.

Blesk Bydlení

Blesk Bydlení

Mottem nového časopisu je slogan Doma je doma. Titul má být zpravodajem v trendech bydlení a inspirací pro zařizování interiérů, při stavbách i při rekonstrukcích, přičemž chce reflektovat „typicky české prostředí“. Má přinášet rady i tipy, co nabízí trh i moderní přístup k bydlení. „Věřím, že takto zaměřeným časopisem můžeme ženy i muže v současné době oslovit, protože svoje doma miluje a chce milovat každý,“ tvrdí šéfredaktorka Holubcová.

V prvním vydání se objevil pohled na bydlení televizní moderátorky počasí Karly Mráčkové, a dále rady, jak řešit úložný prostor, když je doma málo místa, jak sladit barvy doplňků v kuchyni a jak správně osvětlit byt.