V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Czech Social Awards: nejvíc nominací pro Kovyho

Anketa o nejvlivnější na sociálních sítích jde do finále! Hlasujte o vítězích do 24. listopadu.

Karel Kovář alias Kovy

Karel Kovář alias Kovy

Český a slovenský svět sociálních médií v posledních týdnech žije anketou Czech Social Awards, která jen v semifinálovém hlasování nasbírala více než 280.000 hlasů. Nejde tedy o anketu odtrženou od reality, ale o jedinečné vyjádření sympatií a podpory samotných fanoušků. Anketa letos ocení populární online tvůrce už pošesté, nyní se ale prvně hlasuje prostřednictvím jak webu, tak nové aplikace.

Kdo má v online světě největší vliv? A kdo se stane součástí Global Social Awards? O tom stále není rozhodnuto. Anketa Czech Social Awards už zná ale 75 svých finalistů. Nejvíce nominací získal Kovy, a to hned ve 4 kategoriích. Promění je ale také ve vítězství? A obhájí ostatní vítězové loňského ročníku své letošní nominace? Anna Šulcová, A Cup of Style, Nikol Štíbrová, My Cooking Diary, Petra Lovely Hair, Anie Songe nebo Za normální holky?

Díky novým kategoriím však nebude nouze o zajímavá prvenství a odpovědi na aktuální otázky. Jaké trendy přinese vývoj online světa v následujícím roce? Jaká nová jména zazáří na sociálních sítích vedle stálic? V kategorii Cosmo Objev roku to mohou být Dva tátové, Eliška Rusková, Adam Kajumi, Tamara Klusová či Štěpán Benoni.

Anketa vůbec poprvé ocení také slovenské tvůrce a v kategorii Go Global vybere osobnosti, které se stanou součástí historicky prvních Global Social Awards. Ty přivedou do Česka slavná jména online světa a naváží na mezinárodní marketingovou konferenci Engage. Česko tak zažije 18. května 2019 největší social happening v Evropě, možná i na světě.

Hlasujte o vítězích

Nyní je poslední šance rozhodnout o vítězích ankety – finálové hlasování běží do soboty 24. listopadu na webu CzechSocialAwards.cz, nebo prostřednictvím aplikace pro Android či iOS.

Hlasovat lze opět dvakrát v každé z 10 kategorií: Video bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku, Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Cosmo Objev roku, Social Impact & Change, Fair Play, Go Global CZ a Go Global SK.

Vyhlášení absolutních vítězů proběhne v sobotu 1. prosince během galavečera v hotelu Hilton Prague, kde vystoupí hvězdy jako Justin Jesso s hitem StargazingMikolas Josef, Eliška Rusková, kapela Eddie Stoilow a spousta dalších hostů. Jitka NováčkováMilanem Peroutkou vás provedou po červeném koberci a backstagovým studiem a večer budou moderovat Soňa Skoncová a Ondra Vodný z Evropy 2.

Galavečer lze také sledovat v přímém přenosu na Prima Cool a TV Joj plus.