Dafit otvírá e-shop, online obstarává Newlogic

Digitální agentura funguje jako specializovaný interní tým klienta, dělá e-shop i kampaně.

Dafit

Newlogic pro Dafit

Největší distributor sportovní výživy v Česku Dafit Sport Nutrition se na konci loňska rozhodl vstoupit do e-commerce pod vlastní značkou. Dřív značka obstarávala pouze velkoobchod a retail v podobě logistiky, distribuce a vlastních kamenných poboček po celé Praze. Online prodej byl veden skrze prostředníka. e-shop Ronnie, který se nyní rozhodl jít vlastní cestou.

Jako partnera pro e-commerce si Dafit vybral digitální agenturu Newlogic. Během dvou měsíců příprav vznikl customizovaný e-shop Dafit.cz s plným napojením na systém Pohoda. Současně vznikala nová vizuální komunikace značky a komplexní strategie pro online, která zahrnovala výkonnostní a mailové kampaně, koncept komunikace pro sociální sítě, včetně produkce vlastního obsahu. Agentura přebrala i kompletní exekutivu všech aktivit a funguje jako specializovaný interní tým klienta.

Ukázky práce pro Dafit.cz

Ukázky práce pro Dafit.cz

Ukázky práce pro Dafit.cz

Ukázky práce pro Dafit.cz

Ukázky práce pro Dafit.cz

Ukázky práce pro Dafit.cz

Značka ve spolupráci s agenturou chystá další aktivity v podobě větší automatizace a digitalizace firemních procesů, vstup na zahraniční trhy a integrované kampaně.