Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Další nabídka brigád přes mobil: Fajn brigády spustily aplikaci

Portál Fajn brigády si vytvořil vlastní mobilní aplikaci, díky níž mohou zájemci o práci získávat notifikace o nových nabídkách. Mobilní verze pak nabízí podobné funkce jako ta webová, včetně vyhledávání brigád podle města a zaměření. 

Aplikaci tvoří tři hlavní sekce, ve kterých se zobrazují upozornění na nové nabídky a seznam všech dostupných pracovních míst. Do poslední si uživatelé mohou ukládat ta, která je zaujala. Fajn brigády vedou i přehled nabídek, na které uživatelé již odpověděli, a nabízí rychlý přístup přes hlavní menu. Kromě notifikací a osobních údajů si uživatelé mohou u svého profilu sestavit i životopis, který si potenciální zaměstnavatelé mohou prohlédnout.

V apce nechybí ani filtr nabídek podle krajů, okresů, měst a oborů. Fajn brigády jsou k dispozici pro Android a iOS.

Základní meny nabízí jen tři kategorie. Na nové nabídky upozorňuje prostřednictvím notifikací

Základní menu nabízí jen tři kategorie. Na nové nabídky upozorňuje prostřednictvím notifikací

V aplikaci si uchazeči mohou vytvořit i přehledný životopis se všemi atributy

V aplikaci si uchazeči mohou vytvořit i přehledný životopis se všemi atributu