Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Dáme jídlo nově rozváží i Burger King a spolupracuje s Gibon Delivery

Kromě vlastních vozů s novými polepy bude Dáme Jídlo rozvážet nově i Gibon Delivery

Kromě vlastních vozů s novými polepy bude Dáme Jídlo rozvážet nově i Gibon Delivery

Zprostředkovatel rozvozu jídla z restaurací Dáme jídlo oznamuje s příchodem podzimu několik novinek. Kromě dalšího vylepšení webu a aplikace pro snazší, přehlednější orientaci a objednávání v podobě konceptu Dáme jídlo+ začal spolupracovat s pražským kurýrním startupem Gibon Delivery, který při rozvážení doplní stávající vlastní flotilu a rozvoz poskytovaný samotnými restauracemi.

„Zákazníci si nebudou moci vybrat, zda chtějí jídlo doručit prostřednictvím kurýrní služby nebo naší flotilou. Na kvalitu doručení to ale nebude mít vliv. Gibon Delivery jsme vybrali na základě kladných referencí, rozváží například pro srovnávač cen online supermarketů a zprostředkovatele dovozu objednávek ze specializovaných obchodů Atoto.cz, sdělil Retailku Radek Finkous, marketingový ředitel Dámejídlo.cz. Cena rozvozu zůstává nezměněná. Zatím bude spolupráce fungovat jen v Praze, postupem času ji však obě firmy plánují rozšířit i na další města.

Další novinkou je prohloubení spolupráce s provozovatelem restaurací Amrest. Nově jsou tak v nabídce Dáme jídlo restaurace z řetězce Burger King. Zatím je možné objednávat pouze z těch pražských, postupně se však do nabídky dostanou pobočky po celém Česku.