Daniela Chovancová přešla z Alzy do Kiwi.com

Po dvou letech v Alze obsadila Chovancová v Kiwi.com pozici media relations manager.

Daniela Chovancová

Daniela Chovancová

Do interního komunikačního týmu internetového prodejce letenek Kiwi.com přišla Daniela Chovancová, která posledního dva a půl roku působila jako tisková mluvčí největšího českého e-shopu Alza.cz. Vedla tým PR a byla odpovědná za PR aktivity napříč ostatními trhy střední Evropy. Předtím pracovala 15 let v pražské agentuře Havas PR, kde měla na starosti klienty z informačních technologií a telekomunikací, rychloobrátkového zboží a financí. V Kiwi.com bude mít na starosti komunikaci s médii a koordinaci agentur v regionu střední a východní Evropy.

Interní tým Kiwi.com posílil už loni o kreativce Chrise Wechslera, Jiřího Kirchnera, Lucie VestfálovéMartina Gluvni. Viceprezidentem pro brand a globální komunikaci Kiwi.com je Andrew Parker-Blagg.

V návaznosti na představení nové brandové identity přidává společnost do svého mediamixu televizní reklamu v Česku a v Polsku. Ta doplňuje zvýšené investice do probíhajících kampaní na sociálních sítích a v online prostoru i širší aktivaci na vybraných evropských trzích.

Sdílejte