Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Daniela Peštová je novou ambasadorkou šperkařství Tous

Daniela Peštová pro Tous

Daniela Peštová pro Tous

Španělská značka šperků Tous, která za poslední rok v tuzemsku výrazně rozšířila svou síť poboček a letos v březnu zahájila provoz vlajkového butiku v Praze na Příkopech, má novou ambasadorku, stala se jí modelka Daniela Peštová. Spolupráce Peštové se značkou začíná kampaní Jeden den ze života Daniely, která poběží v Česku a na Slovensku. V rámci kampaně vznikla série fotografií a propagační video. Obsahově i vizuálně je kampaň postavená na eleganci a atributech úspěšné ženy, která má individuální styl. Tyto charakteristiky jsou podle Tous příznačné pro jejich čerstvou ambasadorku i pro značku jako takovou.

Mezinárodně působící španělská šperkařská značka funguje téměř století. Nová kolekce, s jejíž propagací má Peštová Tous pomoci, by měla být inovativní, moderní, vyrobená ze zlata, stříbra, drahokamů, diamantů a pere. V kolekci doplňků, které pocházejí z dílen španělských designérů, jsou použité také materiály jako kůže i látky.