V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Dánský nábytek Oliver Furniture vstupuje na český trh, přes studio Viabel

Sedačka značky Oliver Furniture

Sedačka značky Oliver Furniture

Postýlka značky Oliver Furniture

Postýlka značky Oliver Furniture

Nastavená varianta postýlky Oliver Furniture pro mladší dítě

Nastavená varianta postýlky Oliver Furniture pro mladší dítě

Na český trh vstoupila dánská značka nábytku Oliver Furniture. Prodává se aktuálně exkluzivně v prodejně Viabel, která se specializuje na dětské pokoje na míru. Nábytek dostupný zatím zejména na severu a na západě Evropy se poprvé v celé šíři představuje na trhu ve střední Evropě.

Jedním z hlavních artiklů je nastavitelná postel pro děti, ve které mohou spát miminka až devítileté děti. Nastavit se dá přidáním dalšího dílu na postel pro náctiletého. Kromě postýlky nabídne Viabel kompletní návrh i zařízení dětského pokoje. Ta má v nabídce i další typy dětských postelí a pohovek a k nim komody, úložný systém na hračky a knížky, pracovní stůl, hrací stolek se židličkami, úložnou lavici, skříně či stojan na oblečení, otevřené police i prosklené vitríny.

Nábytek Oliver Furniture představuje kombinaci bílé barvy a dřevěného masivu, design je jednoduchý a minimalistický. Výrobce na nábytek poskytuje záruku pět let.

Značku Oliver Furniture založil v roce 2003 truhlář a designér Søren Rørbæk. Firma sídlí na severu Kodaně a vedle Dánska, Švédska a Norska je značka zastoupena zejména ve vybraných obchodech v západní Evropě (Německo, Holandsko, Belgie, Velká Británie, Rakousko, Itálie, Španělsko). Výjimku dosud tvořila pouze Varšava.