V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Data Collect přechází pod Talk Online Panel

Zleva: Klaus Oberecker, Anita Primo, Radek Domanský, Michal Ševera.

Zleva Klaus Oberecker, Anita Primo, Radek Domanský, Michal Ševera

Společnost zaměřená na online sběr dat a výzkum trhu Data Collect má od poloviny června nové vlastníky. Většinový podíl (60 %) vlastní společnost Talk Online Panel Klause Obereckera, druhou část podílu (40 %) získal Michal Ševera, který se do Data Collectu vrací po pěti letech. Jediným vlastníkem a zároveň ředitelem Data Collectu dosud byl Radek Domanský.

„Několik měsíců jsme přemýšleli o rozšíření a pečlivě zkoumali trhy střední Evropy. Tudíž nás velmi těší, že se Data Collect stal součástí Talk Online Panel,“ uvedl Oberecker. „Dřívějšího vlastníka Data Collectu Radka Domanského i Michala Ševeru znám díky dlouhodobé spolupráci přes 10 let. Zastáváme stejné hodnoty z hlediska kvality dotazování a přístupu ke klientům. Náš vstup je proto logickým vyústěním situace. Máme v plánu propojení a začlenění online panelů a telefonického dotazování Data Collectu do sítě Talk Online Panel,“ doplnil.

„Díky tomu, že se Data Collect stal součástí mezinárodního celku, klientům nabídneme nové technologie, podporu na mezinárodních trzích a širší škálu produktů,“ uvedl Domanský. Podle Ševery bude společnost brzy na trh uvádět zásadní novinky a škálu nových digitálních produktů.