Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Databáze míst Práce v Česku pomůže i napsat motivační dopis

Práce v Česku je k dispozici ve světlém i tmavém režimu

Práce v Česku je k dispozici ve světlém i tmavém režimu

Aplikace Práce v Česku od vývojáře Ondřeje Pšenčíka je další z řady aplikací, které mají usnadnit lidem hledání práce podle jejich představ. Kromě škály pracovních nabídek mohou uživatelé využít také nástroje pro rychlé vytvoření motivačního dopisu, který mohou ke své žádosti o práci přiložit nebo tmavého režimu zobrazení.

Práce v Česku uchazečům nabízí filtry, jimiž si mohou přizpůsobit vyhledávání aktuálních pracovních nabídek, ať už jde o lokalitu, typ pracovního poměru nebo obor. Pokud se chtějí o nějaké místo ucházet, stačí jen zvolit, jak budou firmu kontaktovat, přičemž na výběr mají telefon a email. Při volbě emailové komunikace apka nabídne rychlého průvodce tvorbou motivačního dopisu.

Možnost přizpůsobení nabídky, aby odpovídala jejich požadavkům, mají také zaměstnavatelé, kterým kromě přihlášení stačí zadat do aplikace své IČO. Ti, kteří své nabídky zadají přes mobilní aplikaci, mají navíc přednost před těmi z webové stránky. Apka Práce v Česku funguje zatím pouze na platformě Android.