V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Datart otevřel „humanizovanou“ prodejnu v Jablonci nad Nisou

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

Nová prodejna Datart

 

Prodejce elektroniky Datart otevřel 31. března v novou prodejnu v Jablonci nad Nisou, nachází se v obchodním centru Central Jablonec. Jedná se o další prodejnu postavenou v novém konceptu Datartu „prodejen 21. století“. 

Základním principem konceptu nových prodejen má být podle prodejce humanizace prostoru, snazší orientace a pohyb v prodejně a využití dřevěných materiálů. „Uličky mezi  regály jsme udělali dostatečně široké pro pohodlný pohyb s kočárky či  na vozíku a celkově prodejna působí velmi vzdušně. Zákazníkům chceme  co nejvíce nákup u nás zpříjemnit. Proto jsme do nového designu zařadili přírodní odstíny zelené, více dřevěných prvků a současně jsme vyčlenili prostor na odpočinek, kde si mohou zákazníci zdarma dobít telefon či tablet. Zajímavostí jsou jistě i elektronické cenovky, které šetří papír. Navíc ceny na elektronických cenovkách aktualizujeme přes wifi, díky tomu máme ihned ve všech prodejnách novou cenu, jakmile ji centrálně změníme,“ vysvětlil Martin Heřmánek, ředitel prodeje v Datartu.

Letos přibude pět nových prodejen

Stavba prodejny v Centralu o rozloze přes 700 metrů čtverečních a příprava interiéru trvala 4 měsíce. Datart, který má nyní 45 prodejen v Česku a na Slovensku, plánuje pokračovat v expanzi. „Ještě v tomto roce chceme otevřít pět nových prodejen a kompletně zmodernizovat další dvě,“ sdělil Heřmánek.

Koncept humanizovaných prodejen představil Datart poprvé na podzim 2015 v pražském Centru Chodov. Proměnou prošla také ostravská prodejna, naposledy byla rekonstruována pobočka v Jihlavě