„Myslím, že jsem v Danielu Křetínském nalezl vzácnou perlu. Daniel miluje Francii a chce tu významně investovat do médií,“ napsal zaměstnancům týdeníku Marianne jeho ředitel Yves de Chaisemartin. Ten by si i poté, co titul koupí právě Křetínský, měl funkci zachovat. Majitel Blesku vedle toho chce koupit od Lagardere francouzské časopisy a česká či slovenská rádia.

Datart si na PR aktivity zvolil agenturu I’m PR

Čepického agentura se v PR zaměří i na kuchyňská studia a praženou zrnkovou kávu.

Datart letos slaví 25 let na trhu

Datart letos slaví 25 let na trhu

Prodejce spotřební elektroniky Datart si v PR tendru vybral agenturu I’m PR, se kterou začne spolupracovat od května. Tendru se zúčastnilo celkem devět agentur.

„PR aktivity budou zahrnovat zejména odborné poradenství a služby pro zákazníky. Kromě témat spojených s elektronikou se v PR zaměříme i na segment kuchyňských studií a pražené zrnkové kávy. Obojí bude hrát stále větší roli v nabídce našich prodejen,“ říká tisková mluvčí Datartu Iva Pavlousková.

Datart provozuje v Česku a na Slovensku provozuje celkem víc než čtyři desítky kamenných prodejen s celkovou prodejní plochou cca 25.000 m2 a e-shopy s elektronikou. Je vlastně českými akcionáři a letos slaví 25. výročí své existence na trhu.

Tým I’m PR tvoří Miroslav Čepický, Adéla Konopková a Aneta Petroušková