Datart zařadil veganskou drogerii Winni’s

Ukázka ze sortimentu drogerie Winni's

Ukázka ze sortimentu drogerie Winni's

Prodejce elektroniky Datart se stal prvním kamenným obchodem v Česku, který prodává produktovou řadu Winni’s z portfolia italské značky Mandel. Datart začal nabízet veganské mycí prostředky v kamenných prodejnách i na e-shopu. Přes internetu už v produkty Winni’s v Česku prodává Alza.cz.

Veškerá drogerie Winni’s je veganská. Dále o sobě říká, že je rozložitelná v přírodě, není testovaná na zvířatech, neobsahuje těžké kovy jako nikl, kobalt, chrom, fosfáty nebo barviva a prodává se v recyklovatelných obalech.

Sortiment Winni’s, který Datart začal nabízet, obsahuje hypoalergenní prací gel (balení 1.500 ml stojí 169 Kč), aviváž (750 ml za 69 Kč), gel do myčky (750 ml za 199 Kč), tablety do myčky (15 kusů za 129 Kč), sůl a leštidlo do myčky nebo univerzální čisticí prostředek (500 ml za 69 Kč). Všechny produkty lze používat i v případě, že je v domácnosti čistička odpadních vod.

Mimo svůj typický segment elektroniky rozšířil Datart letos nabídku podruhé. Letos začátkem června totiž přidal ke stávajícím druhům kávy dalších deset druhů značky Nero.