Datové oddělení Dentsu nově řídí Tetour

Tomáš Tetour přichází do skupiny Dentsu po třech letech ve Wunderman Thompson.

Tomáš Tetour

Tomáš Tetour

Na pozici data & solutions director agenturní skupiny Dentsu nastoupil Tomáš Tetour. Ten během své kariéry působil jako technický ředitel v řadě předních českých i zahraničních společností, do skupiny Dentsu přechází z agentury Wunderman Thompson, kde více než tři roky působil na pozici tools & technology director.

V Dentsu bude mít řídit datový tým, který se napříč všemi agenturami stará o reporting a hledá, jak integrovat a implementovat nové služby, jež podporují digitální transformaci. Kromě zjednodušení struktury jednotlivých aktivit a jejich přerod v nové produkty má dohlížet i na strategický rozvoj kompletních datových služeb Dentsu včetně nástroje Never Ending Brand Execution (NEBE), jenž umožňuje zobrazovat dynamický obsah na rozdílných platformách včetně televize.

Datové oddělení v Dentsu vzniklo loni na podzim, pár měsíců je vedl Michal Majnuš, která se následně rozhodl z Dentsu odejít. Oddělení tak většinu letošního roku fungovalo bez ředitele. Nyní se mění jeho řízení a směřování napříč všemi entitami.