Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Davalos chce v Reckitt Benckiser zaujmout mladé

Esteban Davalos

Esteban Davalos

Maďarská pobočka Reckitt Benckiser spravující region střední a východní Evropy má nového ředitele marketingu a trade marketingu, stal se jím Esteban Davalos. Na pozici vystřídal Alici Moore, která v rámci koncernu přesídlila na tutéž pozici do Indonésie. Davalos u výrobce a distributora čisticích prostředků pro domácnost pracuje od roku 2005. Začínal jako assistant brand manager v New Jersey a během dvanácti let prošel v Reckitt Benckiser mnoha odděleními v různých zemích, pracoval ve Španělsku i ve Velké Británii a věnoval se propagaci značek jako Woolite či Finish.

Hlavním cíle Davalose a jeho týmu je nyní zaujmout především takzvanou generaci Y. Během následujícího roku proto plánuje rozvíjet komunikaci na digitálních kanálech, které podle něj představují v souvislosti s mladými lidmi díru na trhu.