V úterý 21. ledna 2020 proběhne v pražském kině Atlas další ročník Digiveletrhu, naší každoroční přehlídky, co komunikační agentury chystají na další rok. Agentury i klienti, můžete se hlásit.

Davalos chce v Reckitt Benckiser zaujmout mladé

Esteban Davalos

Esteban Davalos

Maďarská pobočka Reckitt Benckiser spravující region střední a východní Evropy má nového ředitele marketingu a trade marketingu, stal se jím Esteban Davalos. Na pozici vystřídal Alici Moore, která v rámci koncernu přesídlila na tutéž pozici do Indonésie. Davalos u výrobce a distributora čisticích prostředků pro domácnost pracuje od roku 2005. Začínal jako assistant brand manager v New Jersey a během dvanácti let prošel v Reckitt Benckiser mnoha odděleními v různých zemích, pracoval ve Španělsku i ve Velké Británii a věnoval se propagaci značek jako Woolite či Finish.

Hlavním cíle Davalose a jeho týmu je nyní zaujmout především takzvanou generaci Y. Během následujícího roku proto plánuje rozvíjet komunikaci na digitálních kanálech, které podle něj představují v souvislosti s mladými lidmi díru na trhu.