Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Davalos chce v Reckitt Benckiser zaujmout mladé

Esteban Davalos

Esteban Davalos

Maďarská pobočka Reckitt Benckiser spravující region střední a východní Evropy má nového ředitele marketingu a trade marketingu, stal se jím Esteban Davalos. Na pozici vystřídal Alici Moore, která v rámci koncernu přesídlila na tutéž pozici do Indonésie. Davalos u výrobce a distributora čisticích prostředků pro domácnost pracuje od roku 2005. Začínal jako assistant brand manager v New Jersey a během dvanácti let prošel v Reckitt Benckiser mnoha odděleními v různých zemích, pracoval ve Španělsku i ve Velké Británii a věnoval se propagaci značek jako Woolite či Finish.

Hlavním cíle Davalose a jeho týmu je nyní zaujmout především takzvanou generaci Y. Během následujícího roku proto plánuje rozvíjet komunikaci na digitálních kanálech, které podle něj představují v souvislosti s mladými lidmi díru na trhu.