Debaras Pro ukazuje nabídky práce pro kuchaře a číšníky

Aplikace Debaras Pro navazuje na stejnojmenný web firmy Debaras, který propojuje kuchaře a číšníky s nabídkami práce. Kromě toho, že personálu v gastronomii zprostředkovává nabídky na práci, také nabízí hodnocení, které zmíněným profesím zvyšuje mzdu.

U každé z tisíců nabídek práce mohou uchazeči zjistit všechny potřebné informace, jako je typ pracovního úvazku, zda se jedná o jednorázovou, nebo pravidelnou nabídku, místo, datum konání i dress code. Zodpovědným brigádníkům, kteří chodí na své směny, apka započítává kladné body. Ty doplňuje i ratingem zaměstnavatele, čímž se uchazečům zvyšuje hodinová sazba. Zaměstnavatelům naopak Debaras Pro nabídne seznam uchazečů i s případnými náhradníky.

V aplikaci fungují i notifikace, které brigádníky upozorňují na nadcházející směnu nebo na zprávy od zaměstnavatelů. Zaměstnavatele stojí vystavení nabídky na 30 dní 790 Kč, a následně si mohou připlácet i za další služby, jako je třeba mystery shopping nebo kurzy angličtiny. S podobným konceptem nedávno přišla také aplikace Grason. Apka Debaras Pro je dostupná pro Android i iOS.

Aplikace zobrazuje tisíce nabídek různých typů práce v gastronomickém odvětví. Na zapsané směny zaměstnance upozorní notifikace

Aplikace zobrazuje tisíce nabídek různých typů práce v gastronomickém odvětví

Každá nabídka obsahuje detailní popis, včetně adresy, data, i specifikace práce

Každá nabídka obsahuje popis včetně adresy, data i specifikace práce