Výroční ceny přímého marketingu IMC Czech Awards letos přidávají dvě nové kategorie Produktový launch a Budování značky. Víc v rozhovoru s šéfkou poroty Monikou Otradovcovou.

Debatu Schwarzenberga a Zemana na Primě porazil v počtu diváků jejich imitátor u Krause

Debatní „finále“ Primy lákalo méně lidí než duel finalistů na ČT1 i než střetnutí Zemana s Fischerem na Primě i na Nově.

Zábavný pořad Prezidentský duel – finále sledovalo včera na Prima Family 899 tisíc lidí starších patnácti let při podílu na sledovanosti 22,5 %. Debata Karla Schwarzenberga a Miloše Zemana moderovaná Janem Punčochářem tak byla až třetím nejsledovanějším pořadem po 20. hodině. Nejvíc měl seriál Vyprávěj na ČT1 (1,05 milionu diváků, podíl 26,1 %), pak Hříšný tanec na Nově (950 tisíc, 24,2 %).

Ukazuje to elektronické měření sledovanosti ATO-Mediaresearch.

Víc diváků než prezidentská debata na Primě měla následná Show Jana Krause (913 tisíc, 29,5 %), v níž byl prvním hostem imitátor Petr Jablonský, který mimo jiné předváděl Zemana se Schwarzenbergem.

Nejsledovanějším pořadem večera po 20. hodině byla tradičně Šípova Všechnopárty (1,11 milionu, 29,2 %).

První televizní střetnutí finalistů přímé prezidentské volby ve čtvrtek na ČT1 vidělo 1,3 milionu lidí, prezidentskou debatu všech devíti kandidátů v ČT před prvním kolem volby 10. ledna sledovalo 1,7 milionu lidí. Předtím vysílané debaty Jana Fischera a Miloše Zemana na komerčních stanicích Prima FamilyNova vidělo 944 tisíc, respektive 636 tisíc diváků.