Chystáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Chcete v něm ukázat svou agenturu? Přidejte se.

Deco Media se pouští do klientských časopisů

Expanzi malého vydavatelství pomáhá jako nový výkonný ředitel vést Petr Altner.

Petr Altner, nový výkonný ředitel Deco Media

Petr Altner, nový výkonný ředitel Deco Media

Nejen vlastní tituly bude produkovat vydavatelství Deco Media v čele s Pavlínou Blahotovou. Firma bývalé šéfredaktorky Marianne Bydlení a jejích kolegů se po dvou svých časopisech Krásný venkov a Nové proměny bydlení pustí do magazínů na zakázku. Prvním z nich bude časopis Czech Top 100 Forum pro společnost Czech Top 100. Ten v režii Deco Media poprvé vyjde 27. června a spolu se speciálem navázaným na televizní pořad Mapa úspěchu bude mít 76 stran. Šéfredaktorem titulu je Petr Šlejmar.

„Časopis se rozesílá dosud na deset tisíc adres VIP z řad top managementu velkých firem a veřejných institucí. Nově bude dostupný veřejnosti formou předplatného,“ přiblížila pro Médiář šéfka Deco Media Pavlína Blahotová. „Kromě toho připravujeme čtvrtletník pro Kaufland, chystali jsme katalog pro Skansku, děláme pro O2 a registrujeme další poptávky po klientských projektech,“ sdělila též.

„Hledali jsme proto člověka na strategické obchodní řízení,“ podotkla rovněž Blahotová. Od dubna tak v Deco Media působí jako výkonný ředitel Petr Altner. Přišel z firmy Sprinx, která je jedním z dododavatelů Deco Media. Altner se věnuje řízení firmy, Blahotová se soustředí na práci šéfredaktorky vlastních titulů firmy a na supervizi klientských projektů. Spolu s Alexandrou Roztočilovou zůstávají též jednatelkami.

„Od července výrazně posilujeme obchodní tým,“ doplnila spolumajitelka Deco Media. V plánu je také produkce videí zaměřených na architekturu a design, kromě videokanálu se přitom plánuje i vlastní televizní pořad.