Deco Media uvádí na trh tištěný měsíčník Portrét

Časopis se zaměří vždy na jednu osobnost. Bude se prodávat na českém a slovenském trhu.

Časopisy Deco Media

Kromě nového měsíčníku Portrét produkuje vydavatelství Deco Media i časopisy Nové proměny bydlení, Krásný domov a Krásný rok

Vydavatelství Deco Media v čele s Pavlínou Blahotovou přichází s novým lifestylovým měsíčníkem Portrét. Každé jeho vydání se zaměří na jednu známou českou osobnost, kterou představí z různých stran. První číslo vyjde ve čtvrtek 29. dubna. Nový časopis bude mít 52 stran. Úvodní náklad je 30.000 výtisků. Bude k dostání na českém a slovenském trhu a prodávat se bude za 49 Kč, respektive 2,49 eura.

Dominantní rubrikou každého vydání má být rozhovor s danou osobností, reportáž o bydlení a oblíbené recepty, dál bude prostor věnován kultuře, charitativním projektům, blízkým a také vlastnímu pohledu do minulosti, zábavnímu retru z šuplíků.

Za titulem stojí jednatelka Deco Media Blahotová jako autorka projektu, šéfredaktorkou je Ivana Štědrá, vizuálně titul postavila art directorka Zuzana Bürgerová, fotografie jsou dílem Ondřeje Košíka. Tváří prvního vydání je herečka a zpěvačka Eva Burešová.

„Jejím životním mottem je dávat lidem radost. To je také poslání našeho nového titulu, který je reakcí na dlouhodobou nejistotu, společenskou izolaci a přesun většiny kulturních a sociálních aktivit do online prostředí. Kvalitní papírový časopis má v dnešní době snad ještě větší smysl než dřív – může vám přinést něco vizuálně hezkého, skutečně hmatatelného a hlavně pozitivního, což potřebujeme všichni,“ míní Pavlína Blahotová.

Na aktuální situaci ve společnosti reaguje Deco Media i ostatními tituly. Kvůli většímu zaměření na vlastní bydlení přinesla loni na podzim na trh nový čtvrtletník Krásný domov a letos v únoru zvětšila formát časopisu Nové proměny bydlení.