V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Deichmann po 12 letech přestavěl svou prodejnu v pražském centru Letňany

Nová prodejna Deichmann v Letňanech. Kliknutím zvětšíte

Německý prodejce obuvi Deichmann otevřel 27. září v pražském Obchodním centru Letňany svou zrenovovanou prodejnu. Ta je zákazníkům otevřena od pondělí do neděle od 10 do 21 hodin. Deichmann v Letňanech funguje od března 2006, přičemž rekonstrukce, kterou prodejna prošla, je její první přestavbou od doby otevření. Nabízí obuv i doplňky pro muže, ženy i děti.

„Největším trendem této sezóny jsou silné podešve, především u tenisek, také u kotníkové obuvi. Na popularitě získávají také takzvané sock boots, kozačky do špičky na nižším podpatku a obuv v kovbojském stylu. Wow efekt podtrhují výrazné barvy jako červená a růžová,“ uvádí management značky.

Nová prodejna Deichmann v Letňanech

Průčelí nové prodejny Deichmann v Letňanech nachystané k otevření

Nová prodejna Deichmann v Letňanech

Nová prodejna Deichmann v Letňanech

Nová prodejna Deichmann v Letňanech

Nová prodejna Deichmann v Letňanech

Deichmann v Česku provozuje celkem 114 prodejen, dosahuje zde ročních tržeb 2,52 miliardy Kč, zaměstnává tu 800 lidí.