V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Delmart ke své prodejně v Quadriu přidává bistro

Nové bistro Delmartu

Nové bistro Delmartu

Nové bistro Delmartu

Nové bistro Delmartu

Nově je v nabídce sushi od Sushiqueen

Nově je v nabídce sushi od Sushiqueen

Nové bistro Delmartu

Nové bistro Delmartu

Prodejna s kvalitními potravinami Delmart se v pražském obchodním centru Quadrio dočkala rozšíření o bistro. V rámci sítě se jedná o doposud největší jídelní zónu s rozlohou 550 metrů čtverečních. Nové bistro se nachází v patře nad samotnou prodejnou, která byla otevřena loni na začátku prosince a je třetí největší prodejnou sítě. Delmart koncentruje své prodejny v Praze, za jejíž hranice se zatím nechystá. Další má umístěné u Masarykova nádraží nebo na Andělu. 

V novém bistru mohou zákazníci koupit saláty, burgery, sendviče, polévky, sladké zákusky a nově také sushi, jehož recepturu vytvořila pro Delmart firma Sushiqueen. „Jsme rádi, že v OC Quadrio můžeme přivítat koncept zdravého stravování Delmart, a to jak bistro, tak i prodejnu, která služby bistra vhodně doplňuje a podporuje,“ uvedl Pavel Ebr, asset manager realitní skupiny CPI Property Group, vlastníka OC Quadrio.

Nová gastro zóna OC Quadrio byla otevřena na konci loňského září. Aktuálně je v rámci celého centra k dispozici 16 provozoven, jak restaurací, tak například i kaváren. Jsou to například Bombay Express, Loving Hut, Spicymama, Polpo by Kogo, Creperie, McDonald’s a své první zastoupení v Česku má v Quadriu také italské bistro Vapiano.