Delmart otevřel na Hradčanské, na Vysočanské testuje salaterii

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Interiér prodejny Delmart

Pražská síť supermarketů Delmart Dušana Mrozka se s přelomem roku rozrostla. Už v prosinci otevřela novou, celkem šestou provozovnu, a to u stanice metra Hradčanská, na adrese Milady Horákové 116/109. Jako v jiných prodejnách nabízí čerstvé pečivo z vlastní pekárny, ovoce a zeleninu nejvyšší jakosti, delikatesy českých i zahraničních dodavatelů a výběr chlazeného zboží.

Sedmá provozovna Delmartu otvírá v pondělí 21. ledna v Obchodním centru Fénix u stanice metra Vysočanská. Ta kromě klasického sortimentu supermarketu nabídne saláty a sendviče na míru. „S majitelem lokálně úspěšného obchodního centra jsme se dohodli, že vyzkoušíme první koncept salaterie vhodný i pro food courty nákupních center,“ přibližuje majitel Delmartu Mrozek. Samotný supermarket bude mít rozlohu 100 metrů čtverečních. Na takové ploše už dva roky funguje Delmart v Obchodním centru Flora na Vinohradech.

Kromě Fénixu na Vysočanské, Hradčanské a Flory jsou supermarkety Delmart na Andělu, na Národní v Quadriu, v ulici V Celnici a v Čestlicích. Letos Dušan Mrozek plánuje otevřít nejmíň desítku dalších lokalit: „Na příští rok máme rozjednáno 12 lokalit, prozradit už teď můžu, že s obchodem typu Hradčanská se chystáme na Křižíkovu do Karlína, se salaterií pak do Obchodního centra Krakov v Bohnicích.“

Delmart pod vlastní značkou vyrábí kromě běžných potravin i chlazené jídlo s sebou. Jde o polévky, sendviče, těstoviny či saláty připravené z výběrových surovin, se sníženým obsahem soli, bez konzervantů a chemických látek. Sortiment pravidelně obměňuje, i nové prodejny na Hradčanské a na Vysočanské se tak dočkaly nových produktů, mezi nimi čokolády značky Icam nebo Kim, savojské sýry Chabert, konkrétně tvrdý Abundance a polotvrdý Gruyere, uzeniny Bastides, například bayonské nebo savojské šunky.

Delmart na Hradčanské má otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 21 hodin, o víkendech pak od 8 do 21 hodin. Supermarket na Vysočanské funguje od pondělí do pátku od 7 do 22 hodin, v sobotu a v neděli pak od 8 do 22 hodin, salaterie pak pondělí až pátek od 8 do 21 hodin, sobota a neděle od 9 do 21 hodin.