V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Deník přichází se čtvrtečním magazínem Zdraví

Magazín Zdraví

Magazín Zdraví

Lifestylová redakce regionálních novin Deník vydavatelství Vltava Labe Media rozšiřuje nabídku pravidelných magazínových příloh o titul Deník Zdraví. Ve svém prvním vydání, které vyšlo 14. června, se zabývá tematikou srdce. Další číslo se chystá na září. Šéfredaktorkou je Bohumila Čiháková.

Nový magazín doplnil současnou nabídku magazínů vycházejících každý čtvrtek jako pravidelná příloha Deníku – Deník Bydlení a Deník Ženy. Deník Zdraví naleznou čtenáři jako přílohu Deníku vždy každý druhý čtvrtek v měsíci. Obsah magazínu se bude pravidelně věnovat jednomu hlavnímu tématu, které se prolne i do dalších rubrik. Mimo to budou další části obsahu zaměřeny na stravování, aktivní pohyb nebo odpočinek, cílených na širší skupinu čtenářů starších 55 let.

„Naším hlavním cílem není přinášet čtenářům pravidelné rady na bází domácího lékařství, nýbrž proniknout s nimi do hloubky zdraví člověka jako takového, a ponechat si přitom zdravý nadhled. Magazín Zdraví navíc doplňuje sestavu našich magazínových příloh a plní tak naši vizi o pokrytí každého čtvrtečního vydání Deníku specifickou přílohou,“ uvedl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku.