Dermacol představil Men Agent, první řadu kosmetiky pro muže

Tuzemská značka dekorativní i tělové kosmetiky Dermacol poprvé v historii uvádí řadu pro muže. Nově tak firma prodává dvě desítky produktů pod názvem Dermacol Men Agent. „Dermacol uvádí poprvé v dvaapadesátileté značky historii kompletní ucelenou řadu pro muže. Pánská řada obsahuje veškeré produkty, které může muž potřebovat při každodenní hygieně. Řádově dvě desítky produktů zahrnují klasické sprchové gely v minimalistickém provedení 3v1 nebo 5v1, krémy na obličej, ale i speciální olej na vousy.“ sdělila Retailku PR manažerka Dermacolu Barbora Sedláčková.

V prodejnách zákazníci najdou zatím dva designy produktů. První je inspirován kovem a druhý dřevem. Produkty s kovovým designem jsou určené pro sportovní typy, přičemž dřevo by mělo oslovit spíše tradice se držící klasiky. Kromě vzhledu se jednotlivé varianty liší také typem parfemace. Ceny výrobků se pohybují od 79 Kč do 299 Kč.

Men Agent Antiperspirant Sexy

Men Agent Antiperspirant Sexy

Men Agent Sprchový gel Extreme

Men Agent Sprchový gel Extreme

V rámci uvedení pánské kosmetiky natočil Dermacol také hudební videoklip k její propagaci. „Uvedení pánské řady je spjaté také se stoletým výročím republiky. A protože Dermacol byl od počátku československou značkou, je i celá kampaň vedená v duchu československých barev a hlavně s československými umělci,“ popisuje majitel Dermacolu Vladimír Komár, který je autorem textu k písni.

Sdílejte