Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Digitální sekci AKA vede Laštovka, střídá Dostála

Výjezdní zasedání Digi sekce zvolilo za předsedu Petra Laštovku z Comtechu.

Petr Laštovka

Petr Laštovka

Ve vedení Digi sekce Asociace komunikačních agentur vystřídá Oldřicha Dostála Petr Laštovka. Rozhodlo o tom výjezdní zasedání této sekce minulý týden. Médiáři to potvrdila mluvčí sekce Radka Spiesová

Strategický reklamní plánovač a odborník na digitální reklamu Petr Laštovka nastoupil v září do komunikační agentury Comtech. Ta byla na výjezdním zasedání přijata za nového člena sekce. „Zárukou byla pro nás právě osobnost Petra Laštovky, který s námi působí v digitální sekci už dlouho a hodně se angažoval například v naší Akademii digitálního marketingu,“ uvedla Spiesová.

Laštovka působil do poloviny července v Ogilvy Group. V Comtechu zastává pozici group strategic plannera.

Zástupci členských agentur Digi sekce se na postu předsedy střídají od roku 2010, Laštovka bude v pořadí osmým. Dosavadní předseda Oldřich Dostál, jinak ředitel digitální divize mezinárodní komunikační agentury McCann Prague, vystřídal ve funkci Vladimíra Rejlka z Wundermanu.