Veřejnoprávní Český rozhlas zastavil spolupráci se Štěpánem Kotrbou, svým dosavadním externím analytikem, někdejším členem Rady Českého rozhlasu. Důvodem je incident z královéhradeckého nedělního sjezdu ČSSD. Vyjádření rozhlasu i Kotrby přináší Echo24.cz, incident popisuje Respekt.

Digi TV uvádí sportovní talk show s Hrdličkou

Čtrnáctideník Česká ulička vysílá na webu. Michal Hrdlička se ptá na terase Florentina.

Česká ulička

Česká ulička: Repro: Facebook / Česká ulička Martina Hrdličky

Satelitní Digi TV následuje kroky konkurenční televize přes internet O2 TV (Tak určitě!, Tiki-taka) a vedle svých sportovních přenosů též uvádí vlastní pořad, talk show Česká ulička. Sáhla kvůli ní po tváři vyhozené z televize Nova, bývalému moderátorovi Sportovních novin Michalu Hrdličkovi. Ten už pro Digi TV komentuje.

Nový pořad se nebude vysílat na televizní obrazovce, ale přes internet, na webu Digisupersport.cz. Nový díl přibude každé dva týdny, první dnes 17. května s hokejistou Radkem Smoleňákem. Natáčí se na terase pražského obchodního centra Florentinum.

Hrdlička, kterého v minulosti propíral bulvár kvůli vztahu s moderátorkou Lucií Borhyovou či extempore na loňském filmovém festivalu v Karlových Varech, v show slibuje „výrazný přesah do společenské roviny“ a „peprné debaty plné pikantních otázek“.