Digitaal zajišťuje sítě pro Truck Service Group

Tatra

Truck Service Group se zabývá pronájmy či repasováním nákladních vozidel Tatra

Ostravská marketingová a PR agentura Digitaal.cz pracuje pro Truck Service Group z holdingu Czechoslovak Group Michala Strnada. Od září agentura zajišťuje digitální PR na sociálních sítích klienta. Práce s fanoušky značky ve skupinách na sociálních sítích bude zahrnovat jak vyhledání nejlepší komunikační strategie, tak následně grafické a videozpracování příspěvků, jejich promování i komunikaci s uživateli. Součástí služby je průběžná úprava kampaní.

„Komunikace na Facebooku a LinkedIn nemusí vést přímo k prodeji, rozhodně ale podporuje značku a buduje příběh brandu. Truck Service Group staví na tradici a pracuje s vozidly Tatra, která mají obrovský potenciál,“ říká zakladatel agentury Jiří Kratochvíl.

Pro Truck Service Group půjde o vůbec první spolupráci tohoto typu. Jak uvedl obchodní ředitel Radek Suk, krok souvisí s novou obchodní strategií: „Letos v květnu jsme se rozhodli přeměnit společnost Excalibur Trade s pětadvacetiletou tradicí na Truck Service Group a zároveň tak nasměrovat firmu víc k oblasti automotive. Naším posláním je dostat tatrovky k co největšímu okruhu uživatelů, například operativním leasingem, výkupem, repasováním nebo pronájmy vozů. Od aktivit agentury si slibujeme podporu značky na sociálních sítích, podporu brandu Tatra a upevnění naší pozice na trhu.“