Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Digitální agentura Adexpres expanduje na Slovensko

Martin Beleš

Martin Beleš

Česká digitální mediální agentura Adexpres začíná působit také na sousedním slovenském trhu. Bratislavskou pobočku vede Martin Beleš, který dřív působil v agenturách Digitask (Starmedia), Mediaedge:cia, v Sector.sk i na straně klienta, ve dvou slovenských bankách.

„Proces plánování, nákupu, a vyhodnocení v display, PPC a sociálních médiích plánujeme do budoucna rozšířit i o oblast SEO a výroby kreativy,“ uvedl Beleš. „Budeme expertní tým, který přinese současným i novým klientům servis obzvlášť v synergii manažování digitální komunikace na slovenském a českém trhu.“

Adexpres v Česku plánuje kampaně pro UPC, Hero, Funstage, Sportisimo, Kajot bet či Cinema City. Na Slovensku už zastupuje společnost Funstage.