Digitální agentura Beneficio hlásí nové kapacity a vstup do korporátního segmentu

Potřebujete kreativní web, online kampaň nebo vývoj softwaru na míru? Beneficio se po letech pasivního příjmu klientů rozhodlo nyní plošněji nabídnout své nové kapacity.

Tým agentury Beneficio

Tým agentury Beneficio

„Jako staronová agentura se označujeme zejména jako nováček v oblasti korporátního segmentu. Jsme na trhu od roku 2014, celou dobu fungujeme na bázi pasivní poptávky středních klientů. Nyní jsme se rozhodli zaměřit i na služby pro korporátní klienty, z důvodu získání nových kapacit, které jsou dnes na trhu vzácností. To nám potvrdilo několik prvních spokojených klientů z korporátního segmentu, kterým už několik měsíců poskytujeme operativní webové a marketingové služby,“ říká Jakub Kofroň, marketingový a kreativní ředitel agentury.

Profesionální weby, microsites i aplikace

Máme za sebou víc než 100 webových realizací, není nic s čím bychom se nesetkali, ačkoli každý klient potřebuje něco jiného. Právě proto víme, že profesionální webový support jen tak nenahradí levné automatizované technologie. Víme, že větší klienti potřebují servis na míru, ale zároveň víme, že to potřebují dostupně a flexibilně. Právě zde vidíme svou přidanou hodnotu. Máme zkušenosti s optimalizací nákladů pro střední klienty, ale zároveň know-how od těch nejnáročnějších řešení. Nákladovou i časovou úsporu vítají i ti největší. Špičkový web nebo aplikace na podporu specifické služby, produktu nebo akce už nemusí stát statisíce ani trvat měsíce vývoje, jak to vidíme u zkostnatělých agentur.

Kompletní grafická a online marketingová podpora

Agentura Beneficio se specializuje na všechny formáty digitální reklamy. Od přípravy kreativních konceptů po adaptaci komplexních 360 kampaní. Specializace je zaměřena i na správu výkonnostních kampaní nebo sociálních sítí, video formátů či práci s influencery.

Programování na míru

Specifické CRM systémy, nástroje na hlídání efektivity, optimalizace procesů - zejména nedostatek pracovní síly urychlil oblast třetí oblasti Beneficia, programování na míru. “Díky našim systémům klienti potřebují méně pracovních sil, kterých je nedostatek, nebo optimalizují procesy, které je odváděli od jejich core businessů. Nezřídka vyvíjíme také nové inovativní produkty našich klientů, založených na zefektivňování jejich odvětví”, dodává Kofroň.

Máme vývojářské i marketingové kapacity

Beneficio hlásí volné vývojářské i marketingové kapacity.

Text je placenou propagací agentury Beneficio