Digitální agentury dál vede Laštovka z Comtechu

Petr Laštovka zase obhájil předsednictví „digitální“ sekce Asociace komunikačních agentur.

Výroční zasedání digisekce AKA

Výroční zasedání digisekce AKA. Zleva Vladimír Rejlek (Wunderman), Adéla Krausová (WMC Grey), Petr Laštovka (Comtech_Can), Marek Hlavica (výkonný předseda Asociace komunikačních agentur), Jan Javornický (Elite Solutions), Radek Vašíček (Httpool)

Hlavní planner agentury Comtech_Can Petr Laštovka bude čtvrtý rok v řadě předsedou sekce Digitální agentury oborové Asociaci komunikačních agentur. Znovuzvolen byl na výročním zasedání ve čtvrtek 8. listopadu, na půdě jedné z členských agentur Comtech_Can. Digisekci AKA vede od podzimu 2015, potvrzen ve funkci byl volbou loni i předloni. Letos ve volbě Laštovka neměl protikandidáta.

Petr Laštovka (vpravo) a Marek Hlavica na zářijových Digitálkách v Ponrepu. Foto: David Bruner

Petr Laštovka (vpravo) a Marek Hlavica na zářijových Digitálkách v Ponrepu. Foto: David Bruner

Digitální agentury je sekce Asociace komunikačních agentur a stojí za uvedením vzdělávacího programu DigiAka, Akademie digitálního marketingu, který každoročně vyškolí na čtyřicítku frekventantů. „Nesmírně mě těší, že je o vzdělávání stále zájem. Ačkoli se zdá, že v době konjunktury o práci není nouze, vzdělaní lidé své vědomosti jistě upotřebí k vlastnímu prospěchu a prospěchu společnosti, kde pracují,“ věří Laštovka.

Digitální sekce se pravidelně potkává při otevřených debatách v kavárně Ponrepo. „Digitálky v Ponrepu jsou naše výkladní skříňka, kdy chceme pravidelně dál ukazovat aktuální trendy, bavit se o nich s kolegy z branže, ale také s lidmi, které marketing jen jednoduše baví,“ doplňuje staronový předseda.