Digitální agentury dál vede Laštovka z Comtechu

Petr Laštovka opět obhájil předsednictví „digitální“ sekce Asociace komunikačních agentur.

Petr Laštovka. Foto: David Bruner

Petr Laštovka. Foto: David Bruner

Hlavní planner agentury Comtech_Can Petr Laštovka bude pátý rok v řadě předsedou sekce Digitální agentury oborové Asociace komunikačních agentur (AKA). Znovuzvolen byl na výročním zasedání v úterý 7. ledna, právě na půdě Comtech_Can, jedné z členských agentur sekce. „Digisekci“ AKA vede Laštovka od podzimu 2015, potvrzen ve funkci byl volbou loni, předloni, předpředloni. Ani letos ve volbě neměl protikandidáta.

Digitální agentury jako sekce AKA a stojí za uvedením vzdělávacího programu DigiAKA, Akademie digitálního marketingu, který každoročně vyškolí na čtyřicítku frekventantů. „Byl to vpravdě úspěšný rok ve všech směrech, uzavřeli jsme desátý běh vzdělávacího programu DigiAKA. A uvítali ve svých řadách novou členskou agenturu 2Fresh, se kterou se hned pouštíme do práce na přípravě nového vzdělávacího cyklu,“ popisuje Laštovka. V novém roce totiž připravují digitální agentury při AKA rozšíření Akademie digitálního marketingu, který by měl přímo navazovat na DigiAKA.

Digitální sekce se pravidelně potkává při otevřených debatách. Nově se tato setkání konají v kavárně Café Kampus. „Digitálky v Kampusu jsou naše radost. Na setkáních jsme uvítali poutníka Tomáše Gavlase, slyšeli neskutečné příběhy Marva Shammy, ale také představili spolupráci sekce digitálních agentur s novou soutěží YouTube Works,“ připomíná staronový předseda.

Petr Laštovka stojí za cyklem setkání digitálních agentur, které se loni přesunulo z kina Ponrepo do Café Kampus. Foto: David Bruner

Petr Laštovka stojí za cyklem pražských setkání lidí z digitálních agentur, které se loni přesunulo z kina Ponrepo do Café Kampus. Foto: David Bruner

Marie Krátká. Foto: David Bruner

Soutěž YouTube Works představila v září 2019 Marie Krátká z Googlu. Foto: David Bruner

Marvan Shamma, v pozadí Petr Laštovka. Foto: David Bruner

Hostem zářijového setkání byl i Marvan Shamma. Foto: David Bruner

Tomáš Gavlas na setkání v listopadu představil svou knihu Karlaz. Foto: David Bruner

Tomáš Gavlas na setkání v listopadu představil svou knihu Karlaz. Foto: David Bruner

Chodí i pánové Javornický, Haas a Houzar. Foto: David Bruner

Chodí i pánové Javornický, Haas a Houzar. Foto: David Bruner