Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Digitální divizi Burdy po Kabrnovi přebírá Hůlka

Tomáš Hůlka

Tomáš Hůlka

Ředitelem digitálního oddělení vydavatelství Burda Praha je od října Tomáš Hůlka, který do digitálního týmu Burdy přišel před čtyřmi lety na pozici head of online administration, tedy do čela týmu, který zodpovídá za rozvoj reklamních formátů, správu reklamního serveru, právní agendu, plánování rozpočtu a reporting digitálního oddělení. Předtím působil celkem čtyři roky jako projektový manažer v Sanomě a v televizi Nova. Na nové pozici má také řídit digitální marketing a obsah a starat se o digitální i printový rozvoj titulů Chip a Počítač pro každého.

Hůlka střídá Petra Kabrnu, který před dvěma lety přišel do čela digitálního oddělení Burdy z televize Nova a od letošního září pracuje v mediálním domě Mafra, jako ředitel produktu (products group director).