V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Digitální divizi Burdy po Kabrnovi přebírá Hůlka

Tomáš Hůlka

Tomáš Hůlka

Ředitelem digitálního oddělení vydavatelství Burda Praha je od října Tomáš Hůlka, který do digitálního týmu Burdy přišel před čtyřmi lety na pozici head of online administration, tedy do čela týmu, který zodpovídá za rozvoj reklamních formátů, správu reklamního serveru, právní agendu, plánování rozpočtu a reporting digitálního oddělení. Předtím působil celkem čtyři roky jako projektový manažer v Sanomě a v televizi Nova. Na nové pozici má také řídit digitální marketing a obsah a starat se o digitální i printový rozvoj titulů Chip a Počítač pro každého.

Hůlka střídá Petra Kabrnu, který před dvěma lety přišel do čela digitálního oddělení Burdy z televize Nova a od letošního září pracuje v mediálním domě Mafra, jako ředitel produktu (products group director).