Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Digitální komunikaci Billy zajistí Dark Side

Digitální agentura se chce při práci pro řetězec víc zaměřit na spolupráci s bloggery.

Ve výběrovém řízení na digitální komunikaci maloobchodního řetězce Billa zvítězila agentura Dark Side. Rozhodnutí padlo krátce po zveřejnění výsledku výběrového řízení na ATL komunikaci, v němž svou pozici obhájila agentura DDB. Spolupráce mezi Dark Side a obchodním řetězcem začne od 1. srpna letošního roku. Médiáři to sdělil Dominik Hrodek, zástupce ředitele Dark Side.

Dominik Hrodek

Dominik Hrodek

„Víc se zaměříme na práci s bloggery a na komunikaci se zákazníkem,“ naznačil Hrodek směr spolupráce s Billou. Dark Side bude také spolupracovat s DDB, která pracuje pro tento maloobchodní řetězec od léta 2013, kdy vystřídala Kaspen/Jung von Matt.

Tendr na digitální agenturu vypsala Billa začátkem května letošního roku s tím, že vítěz se bude spolupodílet na vytvoření digitální strategie na další období a na řízení a správě současných komunikačních kanálů společnosti Billa.