V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Digitální kreativu Leo Burnett řídí Mareš z Triadu

Martin Mareš

Martin Mareš

Pozici creative group head of digital v kreativní agentuře Leo Burnett Praha od října zastává Martin Mareš. Přišel z agentury Triad Advertising, kde tři roky působil jako creative director a staral se o značky Gambrinus, Excelent, Granko a Evropa 2. V Leo Burnett má mít na starosti široké portfolio mezinárodních i lokálních značek.

Kreativní tým Leo Burnett přitom vede Martin Pasecký, Mareš ho doplnil v čele kreativy digitálu (head of digital). Group head of arts je od února Ondřej Křišťan. Ten se do Leo Burnett vrátil po třech letech v agentuře Retail Marketing Practice.

Ondřej Křišťan. Repro: LinkedIn

Ondřej Křišťan. Repro: LinkedIn