Trochu jako Airbnb i Tinder: díky Spojovně najdete parťáka na cokoliv

Jen tak si vyběhnout na Letnou, zajít do hospody, do parku nebo na badminton. O samotě však takové nápady jaksi pozbývají na atraktivitě. Zbrusu nová seznamovací aplikace Spojovna chce vytáhnout lidi ven, donutit je dělat věci společně a socializovat se. Funguje na bázi komunitních aplikací jako je Airbnb, ale má v sobě i něco málo ze seznamovacího Tinderu.

Spojovnu najdete zatím jen v Google Play.

Spojovnu najdete zatím jen v Google Play.

„Dejte okolí vědět, že chcete něco dělat, sport, nesport, zajít na pivo, počkejte, až se někdo přihlásí a jděte na to,“ říká Tomáš Ivan, který spolu s Frantou Vaškem z Webaz aplikaci vytvořil. „Apka vám nedovolí nechat vaši aktivitu vyhnít, cron automaticky upozorňuje na lidi a aktivity v okolí a vybízí vás k tomu, jít něco dělat,“ dovává.

Vstup do aplikace, přihlášení přes FB je samozřejmostí.

Vstup do aplikace, přihlášení přes FB je samozřejmostí.

V aplikaci vytvoříte profil, do něhož nahrajte vaše oblíbené lokality. Už teď jich má Spojovna registrovaných přes 1500, případně lze zvolit i náhodné oblasti z mapy. Vyberete si, co zrovna chcete dělat a nastavíte čas. Je možné vytvořit si i pravidelný rozvrh opakujících se aktivit. Nakonec si určíte, s kým se chcete bavit. Do apky je možné importovat rovněž seznam svých kontaktů.

Hodnocení Spojovny v Google Play.

Hodnocení Spojovny v Google Play.

Aplikace funguje nejen v Praze ale i v dalších městech po celé ČR. Stále přibývají nové lokace i aktivity. Spojovna nabízí uživatelům také různé skupiny podle toho, co rádi dělají, například indoor nebo outdoor aktivity, míčové hry nebo třeba skupinu pro rodiče s dětmi.

Sdílejte